Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις «Καλλιεργώντας στα παιδιά δεξιότητες επικοινωνίας και βοηθώντας τα να ?χτίσουν αντιστάσεις? .

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Την Πέμπτη 19/03/2015 και ώρα 17:30΄μ.μ. θα πραγματοποιηθεί, στο χώρο του σχολείου μας διάλεξη-συζήτηση από την ψυχολόγο του «Νηρέα» κ. Μαρία Χατζηγεωργιάδου με θέμα: «Καλλιεργώντας στα παιδιά δεξιότητες επικοινωνίας και βοηθώντας τα να ?χτίσουν αντιστάσεις? .

Προσκαλούμε όλους τους γονείς-κηδεμόνες να παρακολουθήσουν τη διάλεξη η οποία πραγματοποιείται στο πλαίσιο της συνεργασίας της «Σχολής Γονέων» που λειτουργεί στο σχολείο μας με το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτησιογόνων Ουσιών «Νηρέας».

Η Προϊσταμένη του 1ου Νηπιαγωγείου Πολυκάστρου